e-boy & e-girl
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

9ελω τη γνωμη σας!

Πήγαινε κάτω

9ελω τη γνωμη σας! Empty 9ελω τη γνωμη σας!

Δημοσίευση  Zeta* Τετ Ιουλ 13, 2011 7:12 pm

Γεια σας ειμαι η Ζετα και ειμαι καινουργιο μελος..
εγινε μελος, διοτι 3ερω πως το συγκεκριμενο side ειναι ανωνυμο και η8ελα την αποψη σας χωρις να επιρρεαζεστε απο τιποτα αλλο..

Λοιπον,
εγω εδω και 2 χρονια περιπου γνωρισα 1 πολυ καλο παιδι και αμεσως ταιρια3αμε σα χαρακτηρες..
απο τη 1η στιγμη γιναμε κολλητοι!! αυτοκολλητοι!! ο,τι και να γινοταν και να μαλωναμε παλι τα βρισκαμε..!
9ελω να επισημανω οτι ειναι αγορι και συνομιλικος μου. Επισης ειμαστε στο ιδιο σχλειο, στην ιδια τα3η, στο ιδιο 8ρανιο..πριν απο καποιους μηνες..απομακρυν8ηκαμε..και κυριως εφταιγα εγω..τα εφτια3α με 1 αγορι κατα 2 χρονια μεγαλυτερο μου..και δεν εγινα στο κολλητο μου την απαραιτητη προσοχη[βεβαια με εκεινο το παιδι χωρισαμε..και ετσι προσπα8ησα να επανορ8ωσω] ! Τελος παντων για να μη τα πολυλογω απομακρυν8ηκαμε σε τετοιο σημειο, που να φανταστειτε ουτε γεια δε λεγαμε..επειτα εκανε περισσοτερη παρεα με αλλα 2 κοινα μας ατομα..και οταν προσπα9ησα για τελευταια φορα να του μιλησω για να 3αναγινουμε οπως πριν εκανε πως δεν καταλαβαινε...
ημουν πολυ εκνευρισμενη μαζι του...και για αυτη του τη σταση..αλλα τωρα ανα8εωρησα και επειδη εχουμε περασει παρα πολλα μαζι και ειναι σα να εχασα αδερφο μου..8ελω τη γνωμη σας..αλλα και τι 8α κανατε εσεις στη 8εση μου..περιμενω τλεφωνημα του αλλα δε με παιρνει ! Να τον παρω εγω πρωτη?.
Zeta*
Zeta*

Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2011
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης