e-boy & e-girl
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

to provlhma mou! voh8hste me

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

to provlhma mou!  voh8hste me Empty to provlhma mou! voh8hste me

Δημοσίευση  zouzounitsa Πεμ Ιουν 02, 2011 5:43 pm

exw ena provlhma pou me vasanizei edw kai polu kairo. O prwin mou apo tote pou ton xwrisa mou exei kanei th zwh kolash! elege se ola ta paidia oti exei fwtografies mou pou eimai gumnh kai video pou eimaste spiti tou kai to kanoume enw egw den eixa paei pote spiti tou kai den exw vgalei pote fwto gumnh. Leei oti 8a to metaniwsw pukra pou tn xwrisa kai ama sas pw ti mou eixe kanei kai me anagase na tn xwrisw 8a m peite oti eixa dikio pou tn xwrisa. H parea mou mou leei na paizw thn adiaforh kai na tn grapsw sta palia mou ta papoutsia alla den antexw allo mou erxetai na pidixtw apo to parathuro! ti na kanw koritsia? Sad

zouzounitsa

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : mara8wnas

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

to provlhma mou!  voh8hste me Empty Απ: to provlhma mou! voh8hste me

Δημοσίευση  νεκρη νυφη Τρι Ιουν 07, 2011 7:18 pm

εμμ και εγω αυτο 8α σου πω!!οσο ασχολεισαι μαζι του τοσο 8α ασχολειται προσπα8ησε να μην δινεισ κα8ολο0 σημια ξερω 8α ειναι δυσκολο αλλα με αυτο εκτοσ απο την δικη σου ζωη κανει και την δικη του βασανιζεται γαιτι σε 8ελει ακομαα

νεκρη νυφη

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2011
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

to provlhma mou!  voh8hste me Empty Απ: to provlhma mou! voh8hste me

Δημοσίευση  σκασε χαμογελο Παρ Ιουλ 08, 2011 12:52 pm

και εγω το ιδιο προβλημα εχω..με εχει κανει ρεζιλι σολο το σχολειο σολη την πλατεια..αλλα κανω την αδιαφορη.....δν αξιζει να χαλιεμαι

σκασε χαμογελο

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

to provlhma mou!  voh8hste me Empty Απ: to provlhma mou! voh8hste me

Δημοσίευση  Zeta* Τετ Ιουλ 13, 2011 7:18 pm

συμφωνω με τα κοριτσια..εφοσον μας γραφεις οτι ολα αυτα που σου λεει δεν εχουν συμβει..δεν εχεις να φοβι8εις τιποτα!! παρατατον και καποια στιγμη 8α 3εκολλησει!
Zeta*
Zeta*

Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2011
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης